O Nas

O NAS

Milan-Car-2Z przyjemnością pragniemy powitać Państwa na naszej stronie.  MILANO-CAR jest firmą, która powstała w 1976 roku na bazie wieloletniej tradycji rzemiosła motoryzacyjnego, przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Pomysłodawcą i założycielem przedsiębiorstwa był ojciec obecnych właścicieli – Henryk, który w 1976 roku rozpoczął rodzinną przygodę z samochodami. Konsekwentnie prowadzona polityka rozwoju firmy, poszerzanie wachlarza świadczonych usług wspomogło stworzenie posiadającego wiele certyfikatów i autoryzacji, nowoczesnego zakładu napraw pojazdów. Stosowanie najnowszych technologii napraw oraz położenie dużego nacisku na jakość wykonywanych usług doprowadziło do zdobycia liczącej się pozycji na rynku usług motoryzacyjnych regionu i zaowocowało pozyskaniem zaufania wśród użytkowników samochodów różnych marek. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów, korzystających z usług naszej firmy.
Wyprzedzać oczekiwania klientów – to nasza stała dewiza. Dążymy do tego, aby nasi Klienci otrzymywali więcej niż oczekują.

Najlepszym tego dowodem są wystawione o naszej firmie opinie i listy referencyjne od wielu współpracujących  z  nami  już  od  lat  firm.

Komentowanie jest wyłączone.